Moje Bambino to polska spółka z polskim kapitałem. Od 2007 roku jesteśmy liderami na polskim rynku w produkcji mebli na potrzeby placówek edukacyjnych.

więcej

Technolog

Miejsce pracy:
Kutno,
łódzka specjalna strefa ekonomiczna,
ul. Żołnierska 1 (teren dawnej firmy MONDI)

Zakres obowiązków:
przygotowanie projektów konstrukcyjnych mebli,
tworzenie dokumentacji technicznej na potrzeby produkcji, oraz jej aktualizacje,
tworzenie instrukcji montażu mebli,
programowanie i pisanie programów na obrabiarki CNC,
pełna współpraca z wydziałami produkcyjnymi.

Charakter pracy:
przemysł meblowy,
materiały obrabiane – płyta wiórowa,
produkcja średnio i wielkoseryjna.

Wymagania:
dobra znajomość programu Solid Edge i AutoCad,
dobra organizacja pracy i zdolności analitycznych,
umiejętność programowania obrabiarek CNC (2D),
mile widziana wiedza techniczna z zakresu: konstrukcji stolarki meblowej i/lub technologii obróbki drewna.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym
  • stałe zatrudnienie, w oparciu o umowę o prace
  • bogaty pakiet opieki medycznej
  • grupowe ubezpieczenie na życie Twoje i Twojej rodziny
  • możliwość przystąpienia do programów rekreacyjno-sportowych
  • system szkoleń i wsparcia dla nowych Pracowników
  • nowoczesne budynki i wyposażenie
  • pracę na nowoczesnych maszynach

Oświadczam, iż wybierając opcję "Aplikuj":
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.